Astrasana Pharma s.r.o

Vítejte v našem nejmodernějším výrobním závodě v Brně - Průkopnictví v oblasti vysoce kvalitních květin a medicínských inovací.

ASTRASANA PHARMA S.R.O

Společnost Astrasana Pharma s.r.o. je plně licencovaná farmaceutická společnost a distribuuje léčebné konopí do lékáren po celé zemi.

V Brně provozuje společnost Astrasana Pharma s.r.o. vlastní výrobní závod na zpracování a výrobu léčivých přípravků na bázi konopí hned vedle své partnerské lékárny Pilulka Pharmacy.

KVALITA EU-GMP

Naše rozmanité portfolio produktů společnosti Astrasana Pharma s.r.o. nabízí vysoce kvalitní řešení pro potřeby pacientů.

Díky přísné kontrole kvality a nejvyšším standardům zajišťujeme maximální účinnost a bezpečnost.

Vize

Astrasana Pharma s.r.o

Naší vizí je stát se předním dodavatelem léčebného a rekreačního konopí v Evropě. Díky našemu silnému dodavatelskému řetězci, výrazné síti a mezinárodní infrastruktuře se staneme uznávaným dodavatelem ve všech segmentech tohoto odvětví.

Mise

Astrasana Pharma s.r.o

Naším posláním je podporovat druhou industrializaci užitečné a léčivé rostliny konopí. To zahrnuje nejen objevování a využívání plného potenciálu rostliny prostřednictvím výzkumu účinných látek, ale také zvyšování povědomí široké veřejnosti.

Lindauerstrasse 21
8317 Tagelswangen

+41 44 545 28 50