Partneři

Prostřednictvím strategické spolupráce podporujeme inovace a pokrok ve zdravotnictví.

ASTRASANA CZECH S.R.O

Objevte sílu partnerství - společný růst a inovace ve zdravotnictví.

Zaměřujeme se na silnou strategickou spolupráci a úzkou kooperaci. Zjistěte, jak nám tato partnerství pomáhají vyvíjet převratná řešení, řídit průkopnický výzkum a utvářet budoucnost zdravotnického průmyslu.

Cleaver Leaves

Jsme potěšeni, že se naším spolehlivým dodavatelem extraktu z léčebného konopí stala společnost Cleaver Leaves. Společnost Cleaver Leaves je známá svými vynikajícími odbornými znalostmi v oblasti extrakce vysoce kvalitních konopných extraktů.

Univerzita VŠE Praha

Jsme hrdí na partnerství s VŠE Praha v oblasti výzkumu a ekonomiky léčebného konopí. VSE University Prague je známá svými vynikajícími akademickými znalostmi a přínosem pro vědeckou komunitu.

Pilulka

Astrasana je hrdým partnerem lékárny Pilulka v České republice a je potěšena, že může spolupracovat v oblasti přípravy léčiv na míru. Díky naší úzké spolupráci jsme schopni poskytovat našim zákazníkům individuální farmaceutickou péči.

CzechHemp

Astrasana je hrdým partnerem společnosti CzecHemp. Využíváme jejich přímých konzultací s vrcholnými českými politiky a úředníky a společně ovlivňujeme legislativu související s konopím, čímž zajišťujeme výhodnou regulaci odvětví v České republice. Strategické spojenectví pro udržitelný růst.

Lindauerstrasse 21
8317 Tagelswangen

+41 44 545 28 50