Featured |

International

Astrasana a Clever Leaves uzavírají dohodu o dodávkách extraktů z léčebného konopí

Clever Leaves Holdings Inc. (NASDAQ: CLVR, CLVRW) („Clever Leaves“), globální společnost zabývající se léčebným konopím, dnes oznámila doručení své první zásilky extraktů z léčebného konopí z Kolumbie pro svého švýcarského partnera, společnost Astrasana Holding AG („Astrasana“). Jedná se o první komerční zásilku společnosti Clever Leaves do Švýcarska, kde je společnost Astrasana zavedeným distributorem léčebného konopí.

Extrakty z léčebného konopí v ČR

Zároveň se společnosti Clever Leaves a Astrasana připravují na první dodávku extraktů z léčebného konopí do České republiky, kde má Astrasana své obchodní zastoupení a provozuje vlastní lékárnu specializovanou na prodej léčebného konopí.

Dohoda o dodávkách mezi společnostmi Clever Leaves a Astrasana umožní společnosti Clever Leaves expandovat na nové evropské trhy a dále upevnit svou pozici globálního poskytovatele léčebného konopí. Ve Švýcarsku i v České republice došlo v nedávné době k legislativním změnám ve prospěch léčebného konopí a obě země stojí v čele rozvíjejícího se evropského konopného průmyslu.

"Dohoda o dodávkách zaručuje společnosti Astrasana spolehlivé a stálé dodávky extraktů z léčivého konopí za konkurenceschopné ceny, poskytuje jistotu při plánování a umožňuje plynulý provoz."

"Toto partnerství se společností Clever Leaves nejenže zajišťuje nepřetržité dodávky vysoce kvalitních produktů z léčebného konopí zákazníkům společnosti Astrasana, ale také prohlubuje stávající spolupráci mezi oběma společnostmi a připravuje půdu pro budoucí možnosti růstu."

říká Yves Antoniazzi, generální ředitel společnosti Astrasana Holding.

Clever Leaves, veřejně obchodovaná společnost s dobrou pověstí v konopném průmyslu, působí na trhu od roku 2016 a je známá svými odbornými znalostmi v oblasti výroby vysoce kvalitních extraktů z léčebného konopí. Závazek společnosti udržovat nejvyšší standardy v oboru se dokonale shoduje s hodnotami a posláním společnosti Astrasana poskytovat bezpečné a účinné produkty z léčebného konopí pacientům po celém světě.

"První komerční dodávka extraktů z léčebného konopí společnosti Clever Leaves do švýcarské společnosti Astrasana je důležitým krokem k našemu cíli rozšířit přístup pacientů k vysoce kvalitnímu léčebnému konopí v celé Evropě i mimo ni. Díky strategickému partnerství se společností Astrasana se těšíme na sladění našich schopností a další pronikání do nových zemí v Evropě, jako je Švýcarsko a Česká republika. Jako společnost se i nadále zaměřujeme na podporu inovací v tomto odvětví a vývoj bezpečných produktů farmaceutické kvality pro pacienty, kteří je potřebují," uvedl Andres Fajardo, spoluzakladatel a generální ředitel společnosti Clever Leaves.


Díky globálnímu dosahu společnosti Clever Leaves a jejím zkušenostem v konopném průmyslu může Astrasana dále posílit svou pozici předního dodavatele a distributora léčebného konopí v České republice a Švýcarsku.

https://magazin-legalizace.cz/astrasana-a-clever-leaves-distributori-lecebneho-konopi/

Lindauerstrasse 21
8317 Tagelswangen

+41 44 545 28 50